Multiball pro domácnost

Z vašeho domova udělejte interaktivní sportovní a herní prostor.

MultiBall HOME

Ať už máte rádi rychlý trénink na konci vašeho pracovního dne, interaktivní hrací noc se svými přáteli nebo chcete, aby se vaše děti bavili učením matematiky – vše je možné.

Multiball Home (3,2 x 2,4 m) je určen pro soukromé použití, vyrobený tak aby se vešel do každé domácnosti.

Skutečné sporty. Skutečné hry.

Multiball je na světě první smíšená reálná sportovní a herní platforma. Pomocí technologie a gamifikácie přeměňujeme všechny formy míčových sportů na propojené sportu a zážitku, díky kterým Vás aktivujeme.

MulitBall byl v zásadě vyvinut pro fitnescentra, sportovní kluby a školy, aby poskytoval snadný a zábavný přístup ke sportu všem věkovým skupinám. Nyní ho můžete mít doma.

Každý může hrát multiball

Multiball vám umožní užívat si sport tím, že ho dělá zábavným, intuitivním a bez potřeby vysvětlení nebo dohledu.

Jednoduše jako touchpad

Dotykem stěny a dostanete se do nabídky, vyberte si svou oblíbenou hru nebo školicí modul. První míč na stěně začíná hru.

Vše, co potřebujete, je stěna a míč.

Házejte, kopejte nebo použijte tenisové rakety na hraní a interakci s herními aplikacemi.

HRY

Vzdělávací hry. Síla učení hrou!

Toto bude poprvé, kdy nechcete, aby vaše děti přestaly hrát hry. Naše vzdělávací hry jsou navrženy tak, aby kombinovali pohybovou aktivitu a kognitivní schopnosti.

Hry na cvičení. Zaměřte se na zábavu, ne na únavu

Vaše další cvičení nebylo nikdy tak zábavné. Multiball přichází s celou řadou fitness her. Můžete dokonce pozvat své přátele do svého soukromého sportovního studia

Zábavné hry. Stejně jako počítačová hra – ale fyzicky aktivní.

Hraní založené na časovém limitu a se zvyšující se úrovní náročnosti. Porovnání dosažených výsledků vytváří zábavný herní zážitek.

5 let záruka

Vyvinuté a vyrobené v Německu s nejvyššími průmyslovými standardy. Na naše hardwarové komponenty nabízíme 5 letou záruku.
Vyvinuté a vyrobené v Německu s nejvyššími průmyslovými standardy. Na naše hardwarové komponenty nabízíme 5 letou záruku.

Technické vybavení

MultiBall_3rd_Gen_Home_Camera_Projector
  • Vše co potřebujete je jen stěna

    Systémy multiball Home jsou optimalizovány pro domácí použití a dají se snadno nainstalovat téměř všude. Rám bude připevněn k rovné stěně a projektor namontovaný na stropě.

    Konektivita

    Napájení: 110V / 220V / 230V
    Internetový Ethernet kabel s konektorem RJ45

CENA

Cenovou nabídku zašleme na vyžádání.

objednávkový formulář

Máme zájem o
PronájemKoupě